لوگوی آرشام بکسل

FA | EN
نانوتجارتfacebookgoogleplus
صفحه اصلی
درباره ما
محصولات
سیم بکسل
زنجیر
تیفور
اتصالات
طناب ابریشمی
شاهین حمل بار
تسمه حمل بار
تماس

زنجیر کروزبی در گرید های G40, G80 و G100 و در سایزهای مختلف معمولا بصورت اینچی تولید و عرضه می شود. زنجیر کروزبی آمریکا تا اندازه ای در بازار جهانی در صنایع لیفتینگ و حمل بار به اقتدار رسیده است که استاندارد CG که از حروف اول Crosby Group گرفته شده است یک استاندارد برای معرفی کیفیت زنجیر های صنعتی به شمار می رود. زنجیر های گرید 100 کروزبی دارای 20 درصد استحکام بیشتر نسبت به گرید 80 هستند و از آلیاژ فولاد سخت شده همراه با عملیات ویژه حرارتی شامل سرمایش و گرمایش مکرر به منظور افزایش تنسایل و سختی تولید شده اند.

مشخصات زنجیر کروزبی آمریکایی گرید 100

زنجیر های کروزبی آمریکایی با ضریب امنیتی 4 به 1 عرضه می شوند و این بدان معناست که در صورتیکه بار شکست انها برای سایز 13 میلیمتر 6700 کیلوگرم معرفی شده باشد در زمان تست تا 4 برابر این بار را نیز تحمل نموده است (شایان ذکر است شرایط تست از نظر رزونانس بار، دمای کاری و بار وارده کاملا استاندارد بوده و این بدان معنا نیست که شرایط کار واقعی نیز تحمل چنین باری را دارد و از این رو حداکثر بار پیشنهادی بار اولیه 1 به 4 است). زنجیر کروزبی آمریکایی گرید G100 بصورت فورج شده با 20 درصد تنسایل بالاتر از نمونه گرید 80 همراه با سرتیفیکت تولید کننده عرضه می شود.

زنجیر کروزبی سایز 1/2 اینچ یا 13 میلیمتر

حداکثر توان کاری زنجیر کروزبی 13 میلی متر 6.8 تن بودهطول دانه های آن 1.57 اینچ و یا 40 میلی متر و عرض هر دانه 0.77 اینچ و یا 19.6 میلی متر می باشد و از جنس آلیاژ فولاد تولید شده است. زنجیر کروزبی آمریکایی همانطور که قبلا هم اشاره شد از فاکتور امنیتی 4 به 1 طبعیت می کند و دارای واحد ابعادی 4X2X1.3 CM می باشد. آرشام بکسل وارد کننده مستقیم زنجیر های کروزبی اصل آمریکا در سایزهای مختلف و برای صنایع مختلف می باشد

زنجیر کروزبی آمریکایی